Masz pytanie?

Formularz zamówienia

Ważne:

1. Pola "Nazwa firmy oraz NIP" prosimy wypełnić tylko w przypadku, jeśli mamy wystawić fakturę VAT za zamówiony towar.
2. Bezpośrednio po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo automatyczny email potwierdzający złożenie zamówienia.
3. Jeśli wybrali Państwo opcję "przelew", prosimy o oczekiwanie na informację (wysyłamy emailem), czy zamówione obuwie znajduje się w naszym magazynie. Następnie dopiero po otrzymaniu potwierdzenia podajemy numer konta na które należy uregulować należność za zamawiane obuwie.
4. Drodzy Klienci - zależy nam na Waszej pełnej satysfakcji. Z tego powodu przed wysyłką często do Państwa dzwonimy, aby dobrać obuwie jak najlepsze dla Państwa stóp. Prosimy o podawanie godzin w jakich możemy się z Państwem kontaktować. Jeśli nie życzą sobie państwo, abyśmy dzwonili prosimy o taką informację. W takim przypadku będziemy kontaktować się drogą mailową.

5. W związku z nowymi przepisami sprzedaży internetowej informujemy:

- towar zakupiony w naszym sklepie internetowym można zwrócić bez podania przyczyny korzystając z możliwości odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni,

- przy zwrocie koszty odesłania towaru pokrywa klient.

UWAGA ! W dużej ramce pod e-mail prosimy wpisać zmierzone wymiary nogi zgodnie z poniższym zdjęciem (punkty 4-6 dla wyższego obuwia). Dodatkowo prosimy o podanie rozmiaru i producenta zwykle noszonego obuwia. Jeśli zamawiane obuwie już Państwo znają i wybrany rozmiar na pewno będzie odpowiedni, prosimy napisać tylko rozmiar i np. "znam to obuwie".

Koszyk jest pusty

Facebook